Hakkımızda

Yalçınkaya inşaat 2000 yılında inşaat taahhüt alanında faaliyet göstermek amacıyla sayın YÜCEL YALÇINKAYA tarafından İstanbul’un Üsküdar ilçesinde kurulmuştur.Kurulduğu günden bu yana sürekli çizgisini  yükseltmeyi hedeflemiş ve birçok projeye imza atmıştır.

Yalçınkaya inşaat ltd. şti. size konut ve iş merkezi alanında depreme dayanıklı kaliteli ve hesaplı binalar inşa ederek ülkemize ve toplumumuza faydalı olmaya çalışmaktadır.

Müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti vermek ilkesi ile çalışan firmamız, sizden gelen talepleri en iyi şekilde değerlendirmekte ve size en uygun gayrimenkul yatırım seçeneklerini sunmaktadır.
 
1970 Ordu Aybastı doğumlu. Tekstil ve triko alanlarında çalıştıktan sonra Yalçınkaya inşaat firmasını kurdu.

Sivil Toplum Kuruluşlarında yöneticilik yapmaktadır.2004 – 2009 yıllarında Çekmeköy Belediyesi Meclis Üyesi seçilen Yalçınkaya Mart 2009 yerel seçimlerinde de tekrar Çekmeköy Belediyesi Meclis üyesi seçilmiştir

Yalçınkaya İnşaat sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir potföyü sizler için bir araya getirmiştir. Gerek teknik altyapımız gerekse isabetli ekspertiz analizlerimizle sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız.

Çalışma ilkelerimiz gereği, yoğun ve sürümü yüksek bir rutin değil, doğru müşteriye doğru emlak, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktayız.
 
Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve olası en uygun alternatifi sunmak için çabalıyoruz.

Hayallerinizdeki, tam da aklınızdaki yaşam alanlarını size sunabilmek için çağrılarınızı bekliyoruz. .