Firma Profili

Firma Profili

Yalçınkaya İnşaat, sektöründeki saygın ve güvenilir geçmişinin verdiği sektörel tecrübeleri bir araya getiren Yücel Yalçınkaya tarafından 2000 yılında kurulmuştur. Bu güç birliğinin getirdiği deneyim ve uzmanlıkla, kuruluşundan bu yana Yalçınkaya İnşaat, , kurumsal felsefesi, kalite politikası, etik değerlere bağlılığı ve sürekli gelişim kültürü ışığında projelerini başarı ile yürütmektedir.

Yalçınkaya İnşaat, , üstlendiği her projede en iyi performansı göstererek müşteri memnuniyetini sağlamaya, ihtiyaca yönelik esnek çözümler sunmaya önem vermektedir. Bu doğrultuda birlik ve beraberliğinin verdiği verimlilik ile tüm teknolojik imkanları kullanarak, kararlı ve istikrarlı yapısıyla, yasal mevzuatlara, kurallara, gerekliliklere uygun, sağlam, güvenli ve modern yapılar geliştirmektedir.


Yalçınkaya İnşaat, , çevreyi, doğayı, yeşili koruyan, iş sağlığı ve güvenliği bilincinden ödün vermeyen, kalite yönetim sistemi ile konut projeleri, iş ve ticaret merkezleri ,endüstriyel tesisler, kamu ve kültür binaları, kompleks yapılar, oteller ve alışveriş merkezleri, sağlık ve eğitim binaları, prefabrik ve çelik yapılar inşa etmektedir. Anahtar teslim iş yapabilme becerisi, konusunda uzman çalışanları, profesyonel yönetici kadrosu ile zamanında teslim ederek gerçekleştirdiği projeler gurur kaynağıdır.

Yalçınkaya İnşaat, , yenilikçi işletim ve yönetim yaklaşımları perspektifinde sunduğu hizmet kalitesini, uzun soluklu çıktığı hedef yolunda devamlı değerlendirip iyileştirmeye çalışmaktadır. Hedefler doğrultusunda karşılaşılan zorluk ve problemlere karşın temkinli büyüyerek, sürekli değişen ve gelişen iş hayatında geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.

Yalçınkaya İnşaat, , kolaylaştırıp güçleştirmeyen, nefret ettirmeyip müjdeleyen, kendisi için istediğini başkası için de isteyen, insanları seven, elinden ve dilinden emin olan, doğruluğun iyiliğe götüreceğine ve aldatmanın bizden olmadığına inanan, işçinin ücretini teri kurumadan veren hayat anlayışı ile doğru yoldan ayrılmamaktadır.


Yalçınkaya İnşaat, , “Hayatın Temeli”